Vítězství v prvním kole nové extraligové sezóny

18.09.2015 06:29

Na filcovém hřišti MGC Olomouc, kde se konalo poslední Grand Prix tohoto roku a zároveň první kolo extraligy nové sezóny 2015/2016, se našemu týmu podařilo porazit domácí mistry uplynulé sezóny a vyhrát. Na třetí příčku se po boji s 1.DGC Bystřicí pod Hostýnem prosadil GC 85 Rakovník.

Dařilo se i seniorskému týmu, který také vyhrál svou kategorii před GC 85 Rakovník a třetím MGC Hradečtí Orli.

V ženách, po postupu našeho týmu do extraligy, se náš tým umístil na třetí příčce za vítězným týmem MGC 90 Brno a druhým 1.DGC Bystřice pod Hostýnem.

Našim hráčům se dařilo i individuálně, kdy v mužích vyhrál Zdeněk Majkus a třetí skončil Martin Ječný. V ženské kategorii se na druhé příčce umístila Eva Libigerová a v seniorech skončil druhý Milan Lipmann a třetí Josef Vozár.