"B" tým SK Tempo Praha zaváhal na Děkance

28.04.2016 14:22

"B" týmu SK Tempo Praha se vstup do jarní části soutěže 1.ligy příliš nevydařil, když na hřišti 1.MGC Děkanka Praha skončil až na pátém, předposledním místě. Celý turnaj provázelo velmi chladné počasí, místy dokonce i se sněhovými přeháňkami, což do značné míry ovlivnilo výsledky všech hráčů.

 

I když v úvodu turnaje se náš tým ještě pohyboval v popředí tabulky, kolo od kola se propadal níž a níž, až na konečné páté místo. Což znamená velkou komplikaci pro zachování prvoligové příslušnosti našeho "B" týmu, jelikož je v současné době na sestupové pozici, se shodným ziskem bodů s družstvem Františkových Lázní, ale s horším poměrem úderů.

 

A to znamená, že na posledním turnaji základní části v Rakovníku musí "B" tým Tempa nutně družstvo Františkových Lázní porazit. Jsem pevně přesvědčen, že herně na to naši hráči mají, takže jim budeme držet palce, aby se jim to podařilo a dokázali v rozhodující chvíli zabrat a uhájit svou prvoligovou příslušnost.

 

autor: JVTP