V Garsten jsme na bednu nedosáhli

17.03.2017 05:01

Koncem února se v rakouském městečku Garsten poblíž Steyru, jako tradičně každým rokem, konal halový turnaj s mezinárodní účastí.

Z našeho klubu vyrazila tentokrát jen menší výprava šesti hráčů, ale s možností postavit jeden docela silný tým, který mohl konkurovat těm nejlepším na turnaji. Bohužel po průběhu turnaje, kdy se náš tým pohyboval průběžně kolem třetího místa, jsme nakonec skončili na nepopulární čtvrté příčce.

Tuto bramborovou pozici nakonec obsadil i v jednotlivcích, v mužské kategorii, náš nakonec nejlépe hrající Zdeněk Majkus, po rozstřelu o třetí místo. Dalším naším hráčem, který stojí za zmínku, je páté umístění Josefa Vozára v seniorské kategorii.

Musím také zmínit a pochválit skvělou organizaci turnaje klubem PSV Steyr, za účasti stopadesáti hráčů z několika zemí.

 

On-line výsledky z turnaje: https://www.psvsteyr.at/MINIGOLF/2017-02-24_PSV_Hallentrophy_2017/result.htm

 

autor: ZM