Změny v kádru týmů SK Tempo Praha

14.01.2016 14:29

V zimní přestávce dění v našem klubu neutichá. Někteří hráči sice volí v této době odpočinek, někteří se už ale připravují na novou sezónu poctivým tréninkem na krytých minigolfových hřištích. V Galerii Butovice probíhá tzv. radotínská zimní liga za hojné účasti našich hráčů, dá se ale také jezdit do nové haly v Brně a také na děčínský "filc". Nejen ve fotbale nyní nastal čilý přestupový ruch. Své přestupové bomby má i minigolf. Tím hlavním přestupem je jednoznačně přestup Martina Ječného z našeho klubu do německého BGS Hardenberg Pötter, několikanásobného mistra Německa, který už dlouho touží uspět na turnaji pro vítěze domácích šampionátů Europacupu. Věříme, že s M. Ječným se jim to konečně podaří. Další odchod z našeho klubu ohlásil po krátkém intermezzu u nás D. Sofka a to na Hanou, do klubu MGC Olomouc. Naopak jsme rádi, že cestu zpět "domů" si po letech v klubu Dráčata Pečky našel náš odchovanec Josef Makovec. Již v letním přestupovém termínu pak náš klub rozšířili mladí hráči z Akademie Minigolfu Michal Pačes, Karel Chroust a Richard Sůsa. No a v neposlední řadě je to pak Michal Říha, který už v našem klubu před dvěma lety hostoval, a nyní se k nám vrátil na přestup. Přejeme všem novým i staronovým hráčům, aby se jim u nás líbilo a mohli se dál věnovat sportu, který jim přináší uspokojení a radost ke svému prospěchu i k prospěchu a slávě našeho minigolfového klubu.

 

-jvtp-