Nabídka služeb klubu

 

  • Dvě hřiště minigolfu, tzv. kombi (beton,eternit)

  • Restaurace se zahrádkou, 45 míst restaurace, 60 - 100 míst zahrádka (možnost grilování)

  • Pronájem restaurace

  • Pořádání firemních turnajů

  • Permanentky pro vybrané zaměstnance firmy

V minigolfovém centru SK Tempo Praha naleznete dvě minigolfová hřiště, která plně uspokojí všechny milovníky tohoto, mezi veřejností, značně oblíbeného sportu. Nabízíme hru pro jednotlivce i pro celé skupiny na dvou kvalitních, osmnácti jamkových hřištích, odpovídajících normě mezinárodní minigolfové federace WMF.

Větší betonový minigolf a menší klasický miniaturgolf doplňuje i restaurace se zahrádkou a venkovním barem, jehož obsluha Vám zpříjemní pobyt při sportu, vybranými pokrmy a nápoji.

Rádi pro Vaší firmu připravíme a zajistíme regulérní minigolfový turnaj, včetně zpracování a vyhlášení výsledků. Samozřejmě Vám budou k dispozici naši závodní hráči i v průběhu turnaje svou pomocí a radou.

S pořádáním turnajů máme bohaté zkušenosti. Již od doby vzniku našeho klubu v roce 1982, hrajeme soutěže pořádané Českým minigolfovým svazem (ČMGS), posledních deset let na té nejvyšší, celostátní úrovni. O kvalitě minigolfového centra svědčí skutečnost, že nám mezinárodní světová federace přidělila pořádání evropských šampionátů - v roce 2001 juniorské mistrovství a v roce 2002 Mistrovství Evropy dospělých.

Největší oblibu mezi veřejností si získalo naše minigolfové hřiště s betonovým povrchem, které je v Praze a okolí jediné.

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, budeme velice rádi, kontaktujete - li Petra Frída, který Vám poskytne jakékoli doplňující informace.

Telefon pro informace o provozu minigolfu a o možnosti pořádání firemních a jiných akcí v našem areálu: 608 730 620
Telefon do restaurace: 241 494 161
E-mail: sktempo@seznam.cz